Житловий комплекс «Альпійський»

Введений в експлуатацію в II кварталі 2008-го року

  • Підземний паркінг на 242 місця
  • Автономна система опалення
  • Фітнес-центр
  • Служби побутового обслуговування
  • Сучасні телекомунікації
  • Цілодобова охорона комплексу
  • В будинку 121 квартира

  • Залишились до продажу 1 квартира та машиномісця у підземному паркінгу.

    Відділ продажу: тел. (044) 222 60 70.

Планування

Ласкаво просимо до клубного житлового комплексу «Альпійський»  — поєднання функціональності і краси. Він розмістився у мальовничому куточку столиці на схилах Батиєвої гори по вулиці Протасів Яр. Доїхати від житлового комплексу до найближчих станцій метро «Республіканський стадіон» або «Палац Україна» можна протягом декількох хвилин.

Завдяки вдалому плануванню «Альпійський» має просторе і водночас затишне подвір’я. Схили навколо комплексу укріплені і вистелені рулонним газоном. Внутрішнє подвір’я оздоблено зеленими насадженнями і квітковими клумбами загальною площею близько 700 м. кв. Пішохідні доріжки та зони під’їзду для автомобілів вимощені натуральним гранітом.

Щоб зробити «Альпійський» максимально комфортабельним, на його території зараз споруджується сучасний фітнес-клуб, що включатиме в себе 20-метровий басейн з відокремленою зоною купання для дітей, тренажерний зал, сауни, солярій, салон краси.

Житловий комплекс «Альпійський» є досить незалежним від міських служб. Сервісно-диспетчерська служба комплексу працює цілодобово і забезпечує постійний нагляд за чистотою і порядком, справною роботою ліфтів, систем опалення, водопостачання і миттєво реагує на будь-які звернення мешканців. Власна система опалення ( 3 газових котли Vitoplex від фірми Viesmann загальною потужністю 3,75 МВт) забезпечує безперебійне гаряче водопостачання цілий рік. Підземна автостоянка комплексу має достатню кількість паркувальних місць для мешканців і їх гостей.

Заходи з безпеки житлового комплексу «Альпійський» включають в себе систему цілодобового відеоспостереження за допомогою декількох десятків камер, зображення з яких передається і відстежується на центральному диспечерському пульті. Три в’їзди на територію контролюються постами охорони.

В кінці березня 2011 року в рамках комплексу «Альпійський» відкриється однойменний фітнес клуб преміум рівня. Основною концепцією клубу стане фітнес сервіс високого рівня за прийнятною для цього сегменту ціною. Фітнес клуб включає спектр послуг, таких як: тренажерна зала, обладнана американським устаткуванням «CYBEX»; зала групових занять по аеробіці, танцям, йогі, єдиноборствам; СПА зону, що включає басейн з окремою чашею для дітей, джакузі і турецькі парні.

Офіційний веб-сайт клубу «Альпійський»

×Закрити